LEKÁREŇ OTVORENÁ AJ CEZ VÍKEND

Vzhľadom na nízky záujem bola prevádzková doba lekárne cez víkend zrušená (s platnosťou od 18.2.2022).

 

Vzhľadom na aktuálnu situáciu vychádza Fakultná nemocnica s poliklinikou v Žiline v ústrety pacientom a od 5.2.2022 mimoriadne otvára lekáreň v areáli nemocnice aj cez víkendové dni.

 
Pre detských aj dospelých pacientov bude každý víkend (až do odvolania) otvorená lekáreň v detskej poliklinike (oproti hlavnej budove polikliniky) vždy v sobotu a nedeľu od 7:30 do 22:00 h.
 
Lekáreň môžu cez víkendy využiť predovšetkým pacienti pohotovosti, urgentného príjmu či iní zákazníci, ktorí v súčasnej situácii nebudú musieť hľadať otvorené lekárne v meste či obchodných centrách, ale lieky si budú môcť vyzdvihnúť priamo v areáli nemocnice.
 
Prevádzka lekární FNsP Žilina ostáva cez pracovné dni nezmenená – PO-PIA 7:00 – 15:30 h. Cez týždeň sú v nemocnici k dispozícii tri verejné lekárne FNsP Žilina, a to v detskej poliklinike, na prízemí hlavnej budovy polikliniky a na 1. poschodí hlavnej budovy polikliniky. Nákupom v týchto lekárňach podporujú zákazníci priamo žilinskú nemocnicu, ktorá financie vkladá do ďalšej obnovy a modernizácie.