Pacientky v 36. týždni tehotenstva sa registrujú v Ambulancii pre graviditu

Informujeme pacientky, že na 3. poschodí oddelenia gynekológie a pôrodníctva sme zriadili Ambulanciu pre graviditu, ktorá slúži na takzvaný check-in. Každá tehotná žena v 36. týždni, ktorá sa rozhodla pre pôrod v našej pôrodnici, absolvuje v ambulancii registráciu.

Objednávanie sa je možné výlučne prostredníctvom stránky www.objednatvysetrenie.sk. Po otvorení stránky je potrebné zadať meno lekára - MUDr. Bátorová Monika, prípadne názov ambulancie. Následne si pacientka vyberie konkrétny dátum a čas návštevy ambulancie.

Zároveň dávame do pozornosti, že webová stránka www.objednatvysetrenie.sk slúži aj pre objednanie sa na vyšetrenie do príjmovej gynekologickej ambulancie (operácie, zákroky, konzultácie, sono). Po otvorení stránky je potrebné zadať meno primára oddelenia gynekológie a pôrodníctva MUDr. Tomša Ladislav.